Schesir Dog Meatballs - hovädzie mäsové guľky 225g
Kód: AD12670


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Schesir Dog Meatballs je zdravý tréningový pamlsok vyrobený v USA z hovädzieho mäsa. Mäsové guličky sú ideálnou odmenou Vášho psa. Pre tieto malé kúsky spraví Váš pes čokoľvek. Vhodné aj pre šteňatá. Mäkká konzistencia umožní okamžitú konzumáciu pamlsku a tak je pes okamžite pripravený na ďalšie povely.
Zloženie: hovädzie mäso 49%, trstinová melasa, hrášok, ľanové semienka, glycerín, sladké zemiaky, minerálne látky, rajčiny 1%, hydrolyzované kura, kanolový olej, oregáno 0,1%.
Analýza: N-látky 16%, tuk 14%, vláknina 2,7%, popol 7,9%, vlhkosť 26%
Dávkovanie: závisí od veľkosti plemena a jeho aktivity.
Balenie: 225g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Maškrty a pamlsky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.225 kg |
| EAN: | 8005852126702 |
| Značka: | Schesir |
| Línia produktu: | Schesir Dog |
| Vek psa: | Štenatá a mladé psy, Dospelé psy, Seniorné psy |
| Veľkosť psa: | Malý pes (do 10kg), Stredný pes (11 až 25kg), Veľký a obrí pes (nad 25kg) |
| Typ pamlsku: | Mäsové pamlsky |
| Konzistencia: | Suchá strava |
| Zloženie: | Hovädzie mäso |
| Hmotnosť balenia: | 101 - 400g |
| Zviera: | Pes |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Schesir S.p.A. je ultraprémiová značka krmiva pre psy a mačky, známa svojím dôrazom na kvalitu, prírodné zloženie a vysoký obsah mäsa. Produkty Schesir obsahujú iba starostlivo vybrané suroviny – bez umelých farbív, konzervantov či dochucovadiel. Krmivo je často pripravované v pare a ručne balené, čo zaručuje zachovanie chuti aj výživových hodnôt. Schesir je ideálnou voľbou pre majiteľov, ktorí chcú svojim domácim miláčikom dopriať zdravú a chutnú stravu.

