Kudo Dog Grain Free Adult All Breeds Adriatic Fish 2,5kg
Kód: KUD01909


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kudo Dog Grain Free Adult All Breeds Adriatic Fish sú kompletné a bezobilninové za studena lisované granule s obsahom rýb spĺňajúce nutričné požiadavky dospelých psov všetkých plemien od 1. roku života. Množstvo kvalitných rybacích bielkovín v spojení so zeleninou a bylinkami dodáva vysokostráviteľnú energiu pre zdravie a vitalitu Vášho psa. Bezobilninová hypoalergénna formula s jediným druhom živočíšnej bielkoviny: ryby z Jadranského mora.
Neobsahuje zemiaky, tapioku ani obilniny = nízky glykemický index zlepšuje trávenie a zabraňuje tvorbe alergií
Kudo Dog je krmivo pre psov vyrábané unikátnou technológiou lisovania za studena, ktorá je do dokonalosti rozvinutá slovenskou rodinnou firmou Danube Petfoods. Táto technológia umožňuje zachovanie všetkých esenciálnych výživových látok z vložených ingrediencií. Suroviny sú do krmiva spracované bez tepelnej úpravy alebo pasterizácie, čo garantuje lepšiu absorbciu živín a ľahkú stráviteľnosť krmiva. Naviac granule na seba neviažu vodu z organizmu psa, a tak nedochádza k jeho dehydratácii a zamedzuje sa nebezpečenstvu torzie žalúdka.
ZLOŽENIE: sušené Jadranské druhy rýb (29%), hrášok, olej z Jadranských druhov rýb (12%), pohánka, pohánkové semienka, sušená mrkva (1,2%), ľanové semienka, karob, jablká, tekvica, čakanka, sušené bylinky, betaglukány, psylium, glukosamín, chondroitin sulfát, mix vitamínov a minerálnych látok.
ANALÝZA: N-látky 27,3%, Tuky 14,1%, Vláknina 3,2%, Popol 6,7%, Vápnik 1,1%, Fosfor 0,85%, Sodík 0,15%, Vlhkosť max. 10%. Metabolizovaná energia: 3840 kcal/kg.
PRÍDAVNÉ LÁTKY (na kg);Nutričné doplnkové látky: Vitamín A 13500 IU, Vitamín D3 1350 IU, Vitamín E 135 mg, Vitamín B1 3,97 mg, Vitamín B2 7,02 mg, Vitamín B6 5,4 mg, Vitamín B12 0,07 mg, Niacín 33,57 mg, Kyselina pantoténová 13,89 mg, Kyselina listová 0,54 mg, Biotín 0,34 mg, Vitamín C 100 mg, Jód 3,24 mg, Selén 0,3 mg, Železo 81 mg, Meď 10 mg, Zinok 100 mg, Mangán 10 mg, Cholin chlorid 1458 mg.
S obsahom antioxidantov: tokoferol extrakt z rastlinných olejov.
ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:
Prečo sme iní?
Naše suroviny nie sú tepelne upravované. Mäso je spracovávané sušením mrazom (zabraňuje sa tým mikroorganizmom a baktériám v krmive) a zelenina s ovocím vstupuje do výrobného procesu v čerstvom stave, čím si vstupné suroviny zachovávajú všetky svoje výživové látky, ktoré odovzdajú Vášmu psovi.
Základom zdravia Vášho psa je však naša ľahká stráviteľnosť krmiva:
Vyrobené v slovenskej rodinnej firme vo výrobnej fabrike umiestnenej v Srbsku.
Distribútor pre SR a ČR: Ani – pet spol. s r. o., Kasalova 37, 949 01 Nitra, Slovensko UKSUP reg. č. 300154
Hmotnosť: 2,5kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Granule pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 8606109019091 |
| Značka: | Kudo Cold Pressed |
| Vek psa: | Dospelé psy |
| Veľkosť psa: | Malý pes (do 10kg), Stredný pes (11 až 25kg), Veľký a obrí pes (nad 25kg) |
| Konzistencia: | Suchá strava |
| Zdravotný stav: | Alergia, Kĺbová výživa, Pohybový aparát |
| Typ krmiva: | Granule |
| Zloženie: | Hrášok, Ryba |
| Hmotnosť balenia: | 0 - 3kg |
| Vlastnosti krmiva: | Bez obilnín, Hypoalergénne |
| Technológia výroby: | Za studena lisované |
| Zviera: | Pes |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

