Alleva Equilibrium Dog Adult All Breeds Chicken & Fish 12kg
Kód: ALL00304


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Alleva SP EQUILIBRIUM dog adult chicken & ocean fish je kompletné krmivo pre dospelé psy stredne veľkých a veľkých plemien citlivé na stravu. Obsahuje mix kuracieho mäsa a rýb doplnené o funkčné ovocie a bezlepkové obilniny.
Zloženie: Kuracie mäso (28%) (z toho 80% sušené a 20% čerstvé), ryža (25%), kukurica, sušené morské ryby (slede) (8%), kurací tuk, hrachová vláknina, kuracia pečeň, koreň čakanky (zdroj inulínu a F.O.S.), sušené inaktivované pivovarské kvasnice (zdroj M.O.S.), sušené ovocie a zelenina (čučoriedky 0,40%, brusnice 0,40%, jablká 0,20%, mrkva 0,20%), uhličitan vápenatý, glukozamín (z kôrovcov), chondroitín sulfát, šťava z juky.
Doplnkové látky na kg – Výživné doplnkové látky: 3a672a vitamín A 22800 IU; 3a671 vitamín D3 1000 IU; 3a700 vitamín E 190 mg; 3a821 vitamín B1 18 mg; 3a825ii vitamín B2 15 mg; 3a831 vitamín B6 7,50 mg; vitamín B12 0,15 mg; 3a314 niacín 95 mg; 3a841 kalcium pantotenát, D-forma 40 mg; 3a316 kyselina listová 2 mg; 3a880 biotín 0,20 mg; 3a890 cholín chlorid 1700 mg; 3b101 železo (uhličitan železnatý (siderit)) 160 mg; 3b603 zinok (oxid zinočnatý) 200 mg; 3b405 meď (síran meďnatý pentahydrát) 11 mg; 3b502 mangán (oxid manganatý) 16 mg; 3b203 jód (jodičnan vápenatý, bezvodý, potiahnutý, granulovaný) 3,40 mg; 3b801 selén (seleničitan sodný) 0,40 mg; 3a370 taurín 600 mg. Antioxidanty: 1b306(i) tokoferolové extrakty z rastlinných olejov 150 mg.
Analytické zložky: Bielkoviny 28,00%; tuky 15,00%; vláknina 2,00%; popol 6,50%; vápnik 1,40%; fosfor 0,90%; Omega-6 2,50%; Omega-3 0,35%; glukozamín 400 mg/kg; chondroitín sulfát 350 mg/kg.
Metabolizovateľná energia (CEN): 3840 kcal/kg; 16,10 MJ/kg.
Návod na podávanie: Odporúča sa kŕmny prechod v trvaní jeden až dva týždne, kedy sa postupne zvyšuje podiel nového krmiva a znižuje podiel pôvodne podávaného krmiva v kŕmnej dávke. Uschovajte v uzatvorenom obale na suchom a chladnom mieste.
Balenie: 12kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Granule pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12 kg |
| EAN: | 8002754003049 |
| Značka: | Alleva |
| Línia produktu: | Alleva Equilibrium |
| Vek psa: | Dospelé psy |
| Veľkosť psa: | Malý pes (do 10kg), Stredný pes (11 až 25kg), Veľký a obrí pes (nad 25kg) |
| Konzistencia: | Suchá strava |
| Typ krmiva: | Granule |
| Zloženie: | Kuracie mäso, Ryba |
| Hmotnosť balenia: | 10,1 - 15kg |
| Technológia výroby: | Extrudované |
| Zviera: | Pes |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

