Aldog Adult Monoprotein LG Medium/Large Garda - Duck & Rice 12kg
Kód: ALD00179


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Aldog Adult Monoprotein LG Medium/Large Garda - Duck & Rice je kompletné monoproteínové krmivo s vysokým obsahom kačiacieho mäsa a ryže určené pre dospelých psov stredných a veľkých plemien.
Jediný druh živočíšnych bielkovín: kačacie mäso
Čo nájdete v miske granúl Aldog Adult Monoprotein Medium/Large - Duck & Rice?:
🐕Monoproteín - jediný druh kvalitného živočíšneho proteínu, mimoriadne vhodné pre psov s intoleranciou na iné druhy bielkovín
🐕Zemiaky a tapioka - poskytuje vyváženú a ľahko stráviteľnú energiu
🐕Hydrolyzované bielkoviny - uľahčujú absorbciu bielkovín a zamedzujú potravinovej intolerancii na daný druh bielkovín
🐕Ryža a ryžové vločky - ľahko stráviteľný uhlohydrát, ktorý nezaťažuje trávenie a zároveň poskytuje dostatok energie
🐕Dužina z repy - bohatá na vlákninu zlepšuje celkový proces trávania, zvyšuje stráviteľnosť a tým redukuje množstvo exkrementov z nevyužitej stravy
Od teraz v nových praktickejších 12kg baleniach za rovnako výhodnú cenu
Aldog Adult Monoprotein LG Medium/Large Garda - Duck & Rice obsahuje jediný zdroj živočíšnych bielkovín - kačacie mäso. Doplnené vločky z hrachu a ryžu na zabezpečenie dostatku energie, podpory osvalenia a optimálne trávenie Vášho psa. Toto krmivo je idealne ako na bežné krmenie tak aj pre psov s citlivým trávením. Vitamíny, minerálne látky a antioxidanty pomáhajú k žiarivej srsti a aktívne udržujú zdravie Vášho psa.
Zloženie: 30% dehydrované kačacie bielkovin, vločky z hrachu, 12% ryžové vločky, hydrolyzované kačacie bielkoviny, dužina z repy, zemiaky, 4% tapioka, extrakt z gaštana 0,4%, Fruktoligosacharidy (FOS 0,30%), minerálne látky a vitamíny.
Analýza: N-átky 27%, surové tuky 15%, surový popol 7%, surová vláknina 3%, vápnik 1,45%, fosfor 1,0%
Výživové doplnkové látky na 1kg: Vitamín A (ako retinylacetát) 14 000 IU, Vitamín D3 (ako cholekalciferol) 1000 IUkg, Vitamín E (all-rac-alfa-tokoferylacetát 3a700) 250 mg, Vitamín B1 (tiamín mononitrát) 10,00 mg, Vitamín B2 (riboflavín) 10,00 mg, Vitamín B6 (hydrochlorid piroxidínu) 6 mg, vitamín B12 (kyanokobalamín) 124,00 mg, biotín 0,32 mg, niacín 25,00 mg, vitamín C (ako askorbylfosfát sodný) 200,00 mg, D-pantotenát vápenatý 15,50 mg, kyselina listová 1,50 mg, chlorid cholínu 1 000 mg, železo 100 mg, monohydrát síranu železnatého 320,00 mg), meď 12,75 mg (pentahydrát síranu meďnatého 50,00 mg), 140 mg zinku (oxid zinočnatý 147,60 mg), 31,00 mg mangánu (monohydrát síranu horečnatého 95,00 mg), 0,2 mg selénu (seleničitan sodný 0,44 mg), jód 1,60 mg (jodid draselný 2,10 mg).
Odporúčaná denná dávka: tabuľku odporúčanej dennej dávky v gramoch v závislosti od aktuálneho veku a váhy psa nájdete vo fotogalérii produtku.
Hmotnosť: 12kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Granule pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12 kg |
| EAN: | 8052740001795 |
| Značka: | Aldog by Freedog |
| Línia produktu: | Aldog by Freedog Medium&Maxi |
| Vek psa: | Dospelé psy |
| Veľkosť psa: | Stredný pes (11 až 25kg), Veľký a obrí pes (nad 25kg) |
| Zloženie: | Kačica, Ryža |
| Hmotnosť balenia: | 10,1 - 15kg |
| Vlastnosti krmiva: | Hypoalergénne, Monoproteínové |
| Technológia výroby: | Extrudované |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

