• +421 911 224585
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • Pon - Pia 8.00 - 16.00

Prezentácia produktov Danube Petfoods

Rodinná firma Danube Petfoods pripravuje pre vašich miláčikov suché, za studena lisované krmivo pre psov.

Rodinný podnik s viac ako 30-ročnými skúsenosťami v medzinárodnom poľnohospodárskom potravinovom reťazci a so silnými vzťahmi s miestnymi farmármi z Podunajska prináša na trh krmivo pre psov tej najvyššej kvality. Kudo krmivo pre psov je vyrobené bez obilnín, tapioky alebo zemiakov. Iba mäso, zelenina a bylinky, a to je všetko. Jednoduchosť s myšlienkou zaobchádzať s domácimi zvieratami a ich tráviacim systémom tak, ako to robila príroda a robila to po tisíce rokov.

Udržať si prácu v rámci rodiny znamená uplatňovať ešte vyššie štandardy, než aké sa dosahujú vo formálnejšie regulovaných manažérskych tímoch korporácie. Je to preto, že čestnosť sa nikdy nesmie kaziť medzi tými, ktorí zasvätili životy a vášeň jeden druhému a práci. Kľúčoví inšpektori kvality v Kudo sú preto zodpovední a dôverčiví, pričom pevne veríme, že bez nich nemožno nikdy dosiahnuť skutočnú kvalitu.

Vzťah medzi Kudo ľuďmi a farmármi sa vybudoval časom a nejaký čas trvalo, kým sa rozrástol a rozvinul sa do vzťahu, ktorý môžeme použiť ako záruku najvyššej kvality a pôvodu potravín. Poctivosť v reťazci Kudo začína tu – na tých vybraných farmách, kde sa ingrediencie vyrábajú a dovážajú, rýchlo, nikdy nie cez kontinenty alebo moria. Kudo nikdy nerobí kompromisy pre čerstvosť.

Kudo teraz okrem štandardnej bezobilnej rady rozšírilo svoj sortiment aj o nízkozrnnú ponuku krmiva pre vašich miláčikov. Okrem mäsa, zeleniny a ovocia obsahuje tento rad produktov nízke percento starostlivo vybraných vysokokvalitných obilnín. V nízkozrnnej rade Kudo pridávame ovsené a kukuričné vločky, presne vyvážené, aby sa dostupnosť energie mohla počas dňa rovnomerne rozložiť.

Krmivo KUDO bolo vyrobené s myšlienkou skutočnej kvality a starostlivo vybraných surovín – ale predovšetkým s myšlienkou rešpektovať prírodu, od ktorej si požičiavame všetko. Vízia, o ktorú sa usilujeme, je dlhodobá. Pri tvorbe pre dnešok pracuje pre budúce generácie a zanecháva im niečo pevné a udržateľné. To znamená, že nikdy nenarušuje rovnováhu vo vnútri prírodných zdrojov a rešpektuje proces obnovy. Výberom ingrediencií z neďalekej farmy tiež znižuje znečistenie a znižuje nežiaduce emisie CO2, ktoré sú vedľajším produktom dopravy. Proces lisovania za studena nielenže zachováva základnú povahu prísady, ale spotrebuje aj oveľa menej energie ako proces vytláčania. Okrem toho nižšie teploty používané pri výrobe obilia tiež znižujú energetické straty. Preto veríme, že lisovanie za studena je technológiou budúcnosti v priemysle krmív pre domáce zvieratá. A preto sa KUDO ľudia plne venujú produktu – robia tak dnes a budú v tom pokračovať aj v nasledujúcich dňoch.