Brit Care Fillets in Gravy Mini - Lamb 85g
Kód: BR56030


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Brit Care Mini - mäsová kapsička s jahňacím mäsom pre dospelé psy mini plemien. Jemné plátky filé s jahňacím mäsom v omáčke.
Krmivo pre malé psy, ktorého hlavnými výhodami sú stráviteľnosť a chutnosť vďaka čerstvým bielkovinám. Hlavný dôraz sa kladie na prevenciu prostredníctvom výživy, čo v prípade malých psov znamená súbor prírodných prísad na podporu imunity. Zabezpečuje tiež nízky glykemický index krmiva, prevenciu obezity, nižšiu záťaž tráviaceho traktu a stabilizáciu hladiny cukru v krvi.
Zloženie: 85% mäsa a vedľajších živočíšnych produktov vo filé (z toho 8% jahňacieho), 2,7% hrachovej múky, 1,5% sušených čučoriedok, 0,9% lignocelulózy, 0,4% sušeného klinčeka, 0,4% sušených citrusov, 0,4% sušeného rozmarínu, 0,4% sušenej kurkumy, 0,2% uhličitanu vápenatého.
Analytické zložky: Hrubé bielkoviny 6 %, hrubý tuk 4 %, hrubý popol 1,2 %, hrubá vláknina 0,4 %, vlhkosť 84 %, vápnik 0,3 %, fosfor 0,2 %, sodík 0,3 %.
Nutričné aditíva v 1 kg: Vitamín A (3a672a) 300 IU, vitamín D3 (3a671) 65 IU, vitamín E (3a700) 35 mg, biotín (3a880) 0,1 mg, zinok (3b606) 3 mg, železo (3b106) 2,4 mg, mangán (3b504) 0,7 mg, jód (3b201) 0,2 mg, meď (3b406) 1 mg, taurín (3a370) 240 mg. Bez umelých príchutí. Bez konzervačných látok.
Metabolizovateľná energia: 767 kcal/kg
Hmotnosť: 85g
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kapsičky a vaničky pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.085 kg |
| EAN: | 8595602560301 |
| Značka: | Brit |
| Línia produktu: | Brit Care |
| Vek psa: | Dospelé psy |
| Veľkosť psa: | Malý pes (do 10kg) |
| Konzistencia: | Mokrá strava |
| Typ krmiva: | Kapsičky |
| Zloženie: | Jahňa |
| Hmotnosť balenia: | 0 - 100g |
| Zviera: | Pes |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Výrobca značky: Vafo Group a.s.
Adresa: K Brůdku 94, 252 19 Chrášťany-Rudná u Prahy, Česká republika
Web: www.vafo.com
Tel.č: +420257952141
Email: info@vafo.com

