Aldog Adult Sensitive LG Medium/Large Alpi - Buffalo & Trout 2x12kg
Kód: ALD00079X2


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Aldog Adult Sensitive LG Medium/Large Alpi - Buffalo & Trout je kompletné krmivo s vysokým obsahom byvolieho mäsa, pstruha a ryže určené pre dospelých psov stredných a veľkých plemien.
Dva druhy živočíšnych bielkovín: byvol a pstruh
Čo nájdete v miske granúl Aldog Adult Sensitive Medium/Large - Buffalo & Trout?:
🐕Dva druhy bielkovín - dva druhy živočíšnych bielkovín, mimoriadne vhodné pre citlivých psov na stravu
🐕Hrach a tapioka - poskytuje vyváženú a ľahko stráviteľnú energiu s nízkym glykemickým indexom
🐕Hydrolyzované bielkoviny - uľahčujú absorbciu bielkovín a zamedzujú potravinovej intolerancii na daný druh bielkovín
🐕Lososový olej - zlepšuje trávenie a kvalitu srsti
🐕Dužina z repy - bohatá na vlákninu zlepšuje celkový proces trávania, zvyšuje stráviteľnosť a tým redukuje množstvo exkrementov z nevyužitej stravy
Teraz aj vo výhodnejšom 2x12kg balení
Aldog Adult Sensitive LG Medium/Large Alpi - Buffalo & Trout s obsahom byvolieho mäsa a pstruha. Doplnené vločky z hrachu a ryžu na zabezpečenie dostatku energie, podpory osvalenia a optimálne trávenie Vášho psa. Toto krmivo je idealne ako na bežné krmenie tak aj pre psov s citlivým trávením. Vitamíny, minerálne látky a antioxidanty pomáhajú k žiarivej srsti a aktívne udržujú zdravie Vášho psa.
Zloženie: 21% sušený pstruh, vločky z hrachu, 15% ryžové vločky, sušené byvolie mäso, 9,5% lososový olej, dužina z repy, 3% tapioka, hydrolyzované bielkoviny, extrakt z gaštana 0,4%, Fruktoligosacharidy (FOS 0,30%), minerálne látky a vitamíny.
Analýza: N-átky 25,5%, surové tuky 15%, surový popol 8%, surová vláknina 2,5%, vápnik 1,45%, fosfor 1,0%, omega 3 2,0%, omega 6 2,5%
Výživové doplnkové látky na 1kg: Vitamín A (ako retinylacetát) 14 000 IU, Vitamín D3 (ako cholekalciferol) 1000 IUkg, Vitamín E (all-rac-alfa-tokoferylacetát 3a700) 250 mg, Vitamín B1 (tiamín mononitrát) 10,00 mg, Vitamín B2 (riboflavín) 10,00 mg, Vitamín B6 (hydrochlorid piroxidínu) 6 mg, vitamín B12 (kyanokobalamín) 124,00 mg, biotín 0,32 mg, niacín 25,00 mg, vitamín C (ako askorbylfosfát sodný) 200,00 mg, D-pantotenát vápenatý 15,50 mg, kyselina listová 1,50 mg, chlorid cholínu 1 000 mg, železo 100 mg, monohydrát síranu železnatého 320,00 mg), meď 12,75 mg (pentahydrát síranu meďnatého 50,00 mg), 140 mg zinku (oxid zinočnatý 147,60 mg), 31,00 mg mangánu (monohydrát síranu horečnatého 95,00 mg), 0,2 mg selénu (seleničitan sodný 0,44 mg), jód 1,60 mg (jodid draselný 2,10 mg).
Odporúčaná denná dávka: tabuľku odporúčanej dennej dávky v gramoch v závislosti od aktuálneho veku a váhy psa nájdete vo fotogalérii produtku.
Hmotnosť: 2x12kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Granule pre psov |
|---|---|
| Hmotnosť: | 24 kg |
| EAN: | 8052740000798 |
| Značka: | Aldog by Freedog |
| Línia produktu: | Aldog by Freedog Medium&Maxi |
| Vek psa: | Dospelé psy |
| Veľkosť psa: | Stredný pes (11 až 25kg), Veľký a obrí pes (nad 25kg) |
| Zloženie: | Byvol, Ryža, Ryba |
| Hmotnosť balenia: | 15kg a viac |
| Vlastnosti krmiva: | Hypoalergénne |
| Technológia výroby: | Extrudované |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

