• +421 911 224585
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • Pon - Pia 8.00 - 16.00
Primal Spirit Dog Iberian Pork with Salmon

Primal Spirit Dog 70% Iberian Pork with Salmon za studena lisované granule pre dospelých psov všetkých plemien s vysokým obsahom mäsa z ibérskeho prasaťa a čerstvého lososa, doplnené o hydrolyzovanú ryžu. Krmivo s nízkym obsahom obilnín. Bez obsahu lepku, mäsokostných múčok, bez umelých konzervantov, dochucovadiel a farbív. Krmivo bez extrudácie.

Wildfull Taste From The Wilderness

Táto novinka z Danube Pet Foods Doo je kompletné krmivo, ktoré spĺňa podmienky pre psov so špeciálnymi potrebami, ako sú ťažkosti pri žuvaní, strata chuti do jedla alebo zlý pitný režim. Vhodné tiež na rôzne vzdelávacie aktivity so psami.

Príroda v dunajskom regióne tisícročných lesov a ďalšie prirodzené biotopy v tejto Podunajskej oblasti umožňujú prekvitať divej zveri, čím sa táto oblasť stala jednou z najhonosnejších v Európe. Tento región, známy svojou dlhou poľovníckou tradíciou, nám poskytuje čerstvú a najkvalitnejšiu divinu. Podunajský región má množstvo voľne žijúcich živočíchov, vďaka čomu je potrava vášho domáceho maznáčika bohatá na všetky dôležité živiny.

Bohaté na voľne žijúce živočíchy, veľkorysé vo všetkých svojich prírodných zdrojoch. Super chutné krmivo pre psov malých plemien je inšpirované nielen divočinou, ale aj zdrojom suroviny. Zložky, ako je divina, vrátane  bažantieho a králičieho mäsa, sa spracúvajú v jedinečnej kuchyni "Danube Petfoods".

Hmotnosť: 500g, 2kg, 12kg