Trainer Natural

Suché krmivo pre psov Trainer Natural obsahuje čerstvé mäso a Nutraceuticals, cenné prírodné látky nachádzajúce sa v ovocí a zelenine, ktoré podporujú pohodu Vášho psa.

Kompletné super-prémiové krmivo pre veľké plemená psov od 24. mesiaca života.

Funkčné krmivo, ktoré pomáha podporovať celkové zdravie Vášho psíka. Novozélandská slávka obsahuje nutrienty s blahodárnymi účinkami na zdravie kĺbov Boswelia Serrata má významné protizápalové účinky Extrakt z horkého pomaranča je prírodný produkt používaný k získaniu ideálnej hmotnosti a zachovaniu svalovej hmoty. Exkluzívna zmes antioxidantov extrahovaných z citrusových plodov (naringin,hesperidin,quercetin a rutin) pomáhajú bojovať proti starnutiu buniek a udržujú zdravie ústnej dutiny. Ženšen je bohatý na nutrienty s revitalizujúcimi a regenerujúcimi účinkami.

ZLOŽENIE: kukurica, čerstvé kuracie a morčacie mäso, ryža, dehydratované kuracie a morčacie mäso, dehydratované teľacie mäso, bravčová masť, ľanové semienka, dužina repy, kukuričný olej, dehydratovaná rybia múčka, extrakt čakanky , FOS (frukto-oligosacharidy), pivovarské kvasnice, bioflavonoidy, vláknina hrachu, vitamíny a minerálne látky, novozélandská slávka zelenoústa (Perna caniliculus), Boswelia serrata, horký pomaranč (citrus auratium), soľ, cholin chlorid, Methionín, Ženšén, L-karnitín,Vitamín E, Inulín.

GARANTOVANÁ ANALÝZA: vlhkosť 8%, N-látky 25%, Tuky 13,5 %, Vláknina 2,3%, Popoľ 6,5 %, Vápnik 0,85 %, Fosfor 0,7%

VITAMÍNY A MINERÁLNE LÁTKY: (na kg krmiva) Vit.A16 200 mj, Vit. D3 1215 mj, Vit E (Alfatocoferol) 254 mg, Meď (síran meďnatý) 18 mg.

DOPORUČENÉ DÁVKOVANIE:

BALENIE: 3kg, 12,5kg