Pre pomoc volajte na: (+421) 911-110811

EUR
Cart0
Celkom:0,00 €
Your shopping cart is empty!

Ani-pet sro Nitra

Si jeden z tých milovníkov zvierat, ktorý sa skutočne stará o to, čo tvoj domáci miláčik konzumuje a čo nevyhnutne potrebuje pre svoj plnohodnotný život ? Zaujímaš sa o zdravie, správnu a vhodnú výživu zvierat? Rád by si kŕmil svojho domáceho miláčika vysoko kvalitným krmivom, ktoré bolo vyvinuté v súlade s najnovšími vedeckými poznatkami? Ak áno, určite si prišiel na správnu adresu.\r\n

Spoločnosť ANI - PET s.r.o. ti ponúka rozmanitý a mimoriadne vyvážený výživný program pre všetkých domácich miláčikov, ktorý si zaslúžia len to najlepšie... Ponúka výrobky, ktoré sú prispôsobené, aby vyhovovali rôznym životným situáciam. A nie len to. Špeciálne výživové koncepcie riešia špeciálne problémy zvierat ako alergie a citlivosť na jedlo.

Môžete tu tiež nájsť podrobnú informáciu o našej kompletnej ponuke produktov. Pretože tak ako aj vy, aj my považujeme domácich miláčikov za členov rodiny, čo je aj pre nás dôležité a preto venujeme pozornosť špeciálne ich zdraviu prirodzenej výžive a starostlivosti o nich.

Spoločnosť ANI - PET s.r.o. pre Vás v roku 2013 pripravila možnosť si vybrať a zakúpiť krmivá a chovateľské potreby pre Vašich miláčikov z kompletného sortimentu nami dovážaných výrobkov v pohodlí Vášho domova a to na (stačí kliknuť na odkaz a budete automaticky presmerovaný): http://shop.animonda.sk/ http://shop.anipet.sk/ ponuku výrobkov v našom internetovom obchode priebežne aktualizujeme a a neustále doplňujeme. Spoločnosť Ani - pet s.r.o. vznikla v roku 2004. Založili ju traja spoločníci, ľudia, ktorí do spoločného podnikania vstúpili ako veľmi skúsení v oblasti nielen chovu, ale aj správnej výživy pet zvierat. Založenie spoločnosti ovplyvnila snaha dostať na slovenský trh krmivá pre psov a mačky značky Animonda, ktoré spĺňajú vysoké nároky pre ich budúcich spotrebiteľov.Nebolo to rozhodnutie zo dňa na deň, ale dlhoročná príprava a odskúšanie krmiva vo vlastných chovoch, na vlastných zvieratách a zvieratách našich priateľov a známych.

Filozofiou spoločnosti je nie len tovar predávať, ale venovať mu pozornosť, ktorá mu prináleží formou rôznych druhov propagácie, najčastejšie prostredníctvom výstav. Každé jedno krmivo, ktoré spoločnosť predáva, musí byť konzervované prírodne, nie chemicky a uprednostňujeme v produktoch mäsový základ, ktorý je jasne a zreteľne deklarovaný. Dnes môžeme skonštatovať, že výber bol veľmi dobrý a Animonda si postupne buduje svoje miesto na slovenskom trhu. Ako jedna z mála značiek, všetky produkty Animondy sú konzervované prírodne a neobsahujú farbivá, pričom v produktoch je mäsový základ, ktorý je jasne a zreteľne deklarovaný až do výšky 100% podielu mäsa v konzerve. Devízou tejto značky je najväčší sortiment mokrej stravy aká sa vôbec ponúka na slovenskom a európskom trhu.

Špeciálna ponuka je venovaná psom a mačkám, ktorých strava musí byť špeciálne upravená vzhľadom na ich ochorenie. Menšia pozornosť je venovaná suchej granulovanej strave, ale aj tu sa uprednostňuje krmivo bez chémie a farbív.

NOVAFOODS ( výrobca Taliansko) najväčšia ponuka suchých a mokrých krmív tejto značky pre mačky a psov.

ZOODIACO ( výrobca Taliansko ) v ponuke je široký sortiment plnohodnotnej suchej granulovanej a mokrej stravy v dvoch úrovniach pre psov a mačky:

Club Prolife je vysokej nutričnej hodnoty s viac ako 25% podielom čerstvého mäsa. Bez chemickej konzervácii a farbív, doplnené o prírodné látky potrebné pre správny vývoj psov a mačiek . Je špeciálne pripravený pre šteniatka malých, stredných a veľkých plemien. V ponuke pre šteniatka je okrem kuracieho mäsa aj jahňacie mäso. Rada pre dospelých psov je podobne ako rada pre šteniatka rozdelená podľa veľkosti plemena a v ponuke sú aj rôzne druhy mäsa ako losos, morka, jahňa. Pozornosť je venovaná psom starším ako 7 rokov, psom s nadváhou a psom, ktorí potrebujú pribrať. V ponuke sú aj vysoko kvalitné konzervy z podielom mäsa 75% - 100% a takými druhmi mäsa ako sob, bravčové mäso, hovädzie, morka, jahňa. Pre mačky je v ponuke podiel mäsa viac ako 30%. Veľmi obľúbené u mačiek a zaznamenané boli úspechy pri kŕmení mačiek v chovateľských staniciach. 2. Golosi je premiové suché granulované krmivo pre psov a mačky, kde je zreteľne označený podiel a druh mäsa až do výšky 30%. Veľmi osvedčené sú konzervy 1250g a 400g vo výbornej kvalite a pomerne vysokým podielom mäsa, výbornou cenou a veľkým sortimentom.

HUNTER ( výrobca Nemecko ) exkluzívne obojky a vôdzky z pravej a umeleckej kože so Swarovského kryštálmi. V ponuke výborná doplnková výživa pre psov a mačky, mimoriadne chutná zameraná na srsť, kožu a ústnu hygienu pet zvierat. Krásny dizajn.

PETSLAND ( výrobca Hong Kong ) sezónne oblečenie pre psov a mačky veľmi pekný dizajn, výborná kvalita a cena. V ponuke oblečenie na jar, jeseň, leto - plážové a zimné oblečenie. Špeciálna ponuka : oblečenie k sviatkom ako Vianoce, Helloween ...

IMAC ( výrobca Taliansko ) plastový program pre psov, mačky, vtáky a hlodavce. Zaujímavý dizajn, výborná kvalita a cena.

V Nitre ponúka svoj široký sortiment na rozlohe 180 metrov štvorcových v areáli bývalej Ferenitky a v obchodnom centre Centro Nitra. V súčasnosti prevádzkujeme maloobchodnú predajňu aj v Devínskej Novej Vsi v obchodnom centre Glavica, ktorú sme otvorili 1. decembra 2011. V tomto roku plánujeme rozšírenie maloobchodnej siete o nové prevádzky v Bratislave a v Nových Zámkoch.

Čítať 12489 krát Naposledy zmenené štvrtok, 24 máj 2018 09:22

Media

Ani-pet Nitra Ani-pet sro Nitra

Napíšte komentár

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Zastúpené značky

Kategórie psy

Hlavná kategória

Porovnateľné produkty

Nie je tu nič na porovnanie.

Zvýhodnené produkty

Nemáte žiadny produkt v zozname želaní.