Pre pomoc volajte na: (+421) 911-110811

EUR
Cart0
Total:0,00 €
Your shopping cart is empty!

Spoločnosť ANI - PET s.r.o. pre Vás v roku 2013 pripravila možnosť si vybrať a zakúpiť krmivá a chovateľské potreby pre Vašu obchodnú prevádzku alebo chovateľskú stanicu z kompletného sortimentu nami dovážaných výrobkov v pohodlí Vášho domova. V pravom menu nájdete našu kompletnú ponuku rozdelenú do niekoľkých kategórii. Ak kliknete na niektorú z týchto kategórií, zobrazíte si detailnejšie ponuku produktov. Ak hľadáte konkrétny výrobok, môžete skúsiť zadať priamo jeho názov do poľa: "vyhľadať" v hornej časti stránok a stlačiť tlačítkom "enter" na klávesnici. Detailné informácie o produkte zobrazíte kliknutím na jeho názov, alebo na tlačítko: "Podrobnosti o produkte". Kliknutím na obrázok si ho zväčšíte. V priebehu objednávania máte vpravo v košík, kde si môžete overiť, aký je aktuálny stav hodnoty Vášho nákupu. Registrácia je povolená len pre podnikateľské subjekty, živnostníkov a členov chovateľského klubu Top Breeder. Po Vašej registrácii a následnej kontrole Vám budú odoslané informácie o možnosti nákupu u nás a sprístupníme Vám vstup do veľkoobchodu.

Prajeme Vám ničím nerušený nákup.

Veľkosklad Ani-pet s.r.o. Mostná 13, Nitra.

Info: Tovar vo veľkoobchode môžu vidieť len registrovaní zákazníci, ktorí obdržali certifikát od správcu. Nákup je možný len pre obchodné spoločnosti, živnostníkov a chovateľov s adresou dodania na Slovensku. Doprava je zdarma pri objednávke nad 100 €.

Nový e-shop s chovateľskými potrebami pre podnikateľské subjekty: Camon Sk

Katalógy 2018: na stiahnutie.

Katalóg Nobleza 2018: na stiahnutie.

Pre podnikateľské subjekty mimo Slovenska je možný predaj len na základe predloženia registračného čísla DPH danej krajiny. Faktúrujeme tovar bez 20% DPH. Tovar nezasielame! Je nutný osobný odber.

Zmena od 1.2.2016 o alternatívnom riešení spotrebiteľských sporov v reklamačnom poriadku.

GDPR: Informácie o spracúvaní osobných údajov.

POZOR! SYSTÉM POTVRDZUJE OBJEDNÁVKY LEN NAD 100 €.

Najnovší tovar

 • New
  Aktuálny stav skladu
  Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
  Natural Trainer Sensitive No Gluten je vyvážené monoproteínové krmivo pre psov stredných a veľkých plemien starších ako 6.rokov. Ako jediný zdroj živočíšnych bielkovín je použitý nórsky losos. Krmivo bez obsahu lepku.
  New
  Aktuálny stav skladu
  Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
  Natural Trainer Sensitive No Gluten je vyvážené monoproteínové krmivo pre starších psov malých plemien od 8. roku života a hmotnosti do 10kg. Ako jediný zdroj živočíšnych bielkovín je použité mäso z nórskeho lososa. Krmivo bez obsahu lepku.
  New
  Aktuálny stav skladu
  Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
  Natural Trainer Sensitive No Gluten je vyvážené monoproteínové krmivo pre šteňatá a mladé psy stredných a veľkých plemien od 2. do 24.mesiacov. Ako jediný zdroj živočíšnych bielkovín je použitý nórsky losos. Krmivo bez obsahu lepku.

Top 10

 • New
  Hot
  Aktuálny stav skladu
  Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
  Krmivo z hovädzieho mäsa s kaćacími srdiečkami so špeciálne prispôsobeným obsahom minerálov pre potreby dospelých psov.
  New
  Hot
  Aktuálny stav skladu
  Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
  Kúsky z morčacieho mäsa a z jahňaciny pre dospelých psov malých a stredných plemien.
  New
  Hot
  Aktuálny stav skladu
  Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
  Senzitívne krmivo z hovädzieho mäsa so špeciálne prispôsobeným obsahom minerálov pre potreby dospelých psov.

Vyhľadať


Hlavná kategória

Porovnateľné produkty

Nie je tu nič na porovnanie.

Zvýhodnené produkty

Nemáte žiadny produkt v zozname želaní.