All for Joomla All for Webmasters


Sme Vám k dispozícii na tel.: (421) 911 110811

EUR
Корзина0
Итого:0,00 €
Your shopping cart is empty!

Spoločnosť ANI - PET s.r.o. pre Vás v roku 2013 pripravila možnosť si vybrať a zakúpiť krmivá a chovateľské potreby pre Vašu obchodnú prevádzku alebo chovateľskú stanicu z kompletného sortimentu nami dovážaných výrobkov v pohodlí Vášho domova. V pravom menu nájdete našu kompletnú ponuku rozdelenú do niekoľkých kategórii. Ak kliknete na niektorú z týchto kategórií, zobrazíte si detailnejšie ponuku produktov. Ak hľadáte konkrétny výrobok, môžete skúsiť zadať priamo jeho názov do poľa: "vyhľadať" v hornej časti stránok a stlačiť tlačítkom "enter" na klávesnici. Detailné informácie o produkte zobrazíte kliknutím na jeho názov, alebo na tlačítko: "Podrobnosti o produkte". Kliknutím na obrázok si ho zväčšíte. V priebehu objednávania máte vpravo v košík, kde si môžete overiť, aký je aktuálny stav hodnoty Vášho nákupu. Registrácia je povolená len pre podnikateľské subjekty, živnostníkov a členov chovateľského klubu Top Breeder. Po Vašej registrácii a následnej kontrole Vám budú odoslané informácie o možnosti nákupu u nás a sprístupníme Vám vstup do veľkoobchodu.

Prajeme Vám ničím nerušený nákup.

Veľkosklad Ani-pet s.r.o. Mostná 13, Nitra.

Info: Tovar vo veľkoobchode môžu vidieť len registrovaní zákazníci, ktorí obdržali certifikát od správcu. Nákup je možný len pre obchodné spoločnosti, živnostníkov a chovateľov s adresou dodania na Slovensku. Doprava je zdarma pri objednávke nad 100 €.

Nový e-shop s chovateľskými potrebami pre podnikateľské subjekty: Camon Sk

Katalógy 2016: na stiahnutie

Pre podnikateľské subjekty mimo Slovenska je možný predaj len na základe predloženia registračného čísla DPH danej krajiny. Faktúrujeme tovar bez 20% DPH. Tovar nezasielame! Je nutný osobný odber.

Zmena od 1.2.2016 o alternatívnom riešení spotrebiteľských sporov v reklamačnom poriadku.

POZOR! SYSTÉM POTVRDZUJE OBJEDNÁVKY LEN NAD 100 €.

Последние товары

Лучшие десять товары

Kategórie

Produkty na porovnanie

You have no product to compare.

Najžiadanejšie produkty

You have no product in wishlist.

Filter produktov

You have a nonactivated version which displays up to 10 search results. Activate your module here: MyExt.eu
Manufacturers
Price
Сбросить